5 tipů pro nezapomenutelnou erotickou masáž pro páry

5 tipů pro nezapomenutelnou erotickou masáž pro páry
5 tipů pro nezapomenutelnou erotickou masáž pro páry

Příprava na erotickou masáž

První věcí, které bychom měli dát na první místo, je příprava. Znám to také. Jsem ten typ člověka, který rád skáče do věcí hlavou napřed a doufá, že všechno vyjde. Ale u erotické masáže je důležité, abychom si na přípravu našli čas. A víte co? Na základě mé zkušenosti mohu říci, že se tato námaha vyplatí.

Je dobré začínat u sebe. Myslete na to, co chcete a jak byste chtěli, aby vás váš partner hýčkal. Přemýšlejte o tom, co vás vzrušuje, co vás uklidňuje. Zkuste na to pohlížet jako na zkoumání vašich těl, nejen jako na něco, co má vést k sexu. Tím se stáváte součástí celého procesu, což vám pomůže lépe se víc věnovat svému partnerovi.

Výběr vhodného prostředí

Ačkoli se to může zdát jako malá věc, správné prostředí může udělat obrovský rozdíl v erotické masáži. Myslím, že všichni bychom mohli souhlasit, že nic nenarušuje moment více než nudný pokoj plný rozmetaných oblečení. Tedy, alespoň pro mě. Není nic lepšího než svědčí pokoj připravený k hýčkání vám i vašemu vztahu.

Doporučuji tedy po práci nebo kdykoliv, kdy máte nějaký čas si udělat takový ten "makeover" vašemu místu. Obvykle jim říkám "Romantic Makeovers". To může být cokoli od svíček, vonných olejů, kvalitní hudby až po čistou ložní prádlo. Důležité je vytvořit atmosféru, ve které se budete oba cítit dobře a která bude podporovat intimní atmosféru.

Výběr správných produktů

Nikdy nechápu, proč lidé tak často přehlížejí význam správných produktů. Jako jsem již pravil, erotická masáž může být jakousi cestou objevování. Je to o vás dvou, o tom, co milujete, co vám blaženě uvolní tělo a klidí mysl. Připraví vás to na více přístup k sobě navzájem a přiměje vás se oběma nohama ponořit do této intimní zkušenosti.

Proto je důležité dbát na správný výběr produktů. Je tu spousta možností, ať už hledáte masážní oleje, krémy nebo aromaterapii, aby jste vaší masáži dodali ten potřebný zvláštní dotek. Pamatujte, že každý z nás je jiný. Co se mi může líbit, nemusí nutně vyhovovat vašemu partnerovi. To je další důležitá věc, na kterou musíme myslet. Nebojte se experimentovat a najít to, co vám oběma vyhovuje nejvíce.

Techniky masáže

Říkal jsem si, kdy jsem se učil různé techniky masáže, že všechno, co potřebuju, je návod. Ale opět, jak jsem se učil a zkoušel, zjistil jsem, že neexistuje žádný univerzální recept. Každý z nás je jedinečný a to, co nám dělá dobře, se může lišit od toho, co dělá dobře jinému.

Přesto však existují některé základní techniky, které se často osvědčují. Například pomalé a jemné doteky na začátku mohou člověku pomoci relaxovat a připravit ho na hlubší doteky. Použití různých částí těla - prstů, dlaní, loktů nebo dokonce vašeho vlastního těla ke komunikaci s tělem partnera může být také účinné. A nezapomeňte, že komunikace je klíčem. Právě tak, jako musíte být vědomí svých potřeb, musíte se také učit číst potřeby svého partnera.

Na co se zaměřit během masáže

Jeden z nejčastějších omylů, které lidé dělají během erotické masáže, je, že se soustředí výhradně na "hlavní" části těla. Myslím tím prsa nebo genitálie. Ale co mě vždy baví na této zkušenosti, je to, jak různorodé a krásné naše těla jsou. Jsou plné míst, která mohou být stejně tak vzrušující, pokud se jim věnujeme dostatečnou pozornost.

Podpaží, krk, záda, stehna, chodidla. To je jen pár příkladů. Zkuste se příště zaměřit na jinou část těla. Možná budete překvapeni, jak moc to může být vzrušující. A víte co je na tom skvělé? To, že to vás s vaším partnerem přivede blíže k hlubší a plnější intimnosti.

Kdy skončit masáž

Možná se ptáte sami sebe, kdy je ten správný čas skončit masáž. To je jedna věc, která mě na začátku přišla docela těžká. Chtěl jsem, aby to bylo perfektní. Ale pak jsem si uvědomil, že v tomto nemusí být žádná perfekce. Je to o tom, jak se cítíte vy a váš partner.

Jak už jsem pravil, erotická masáž je cesta. Nemá žádný určený konec. A čas skončit je ten, kdy se oba cítíte uspokojeni a naplněni. Během celého procesu je důležité poslouchat sebe i svého partnera. Konec by měl být tak plynulý a přirozený, jako je celá zkušenost.

Na závěr, doufám, že tyto tipy vám pomohou při vaší další erotické masáži. Jen si pamatujte, že o tom tomto nejde o dosažení nějakého cílu. Je to o vás, o vašem partnerovi a radosti z objevování sebe navzájem na hlubší úrovni.

Napsat komentář