Masáže v pražském Candyshopu: Božský tanec nuru pocitů

Masáže v pražském Candyshopu: Božský tanec nuru pocitů
Masáže v pražském Candyshopu: Božský tanec nuru pocitů

Úvod do Čokoládového obchodu: Sladký svět masáží

Můj kamarád Hubert, dobrodružný chameleon z Ostravy, má rád překvapení. Před pár týdny si tak promítal o dobrodružství na západ od našeho klidného domova – konkrétně do Prahy. Role cestovního parťáka nebo spíš odvážného průvodce mi připadla jako na míru. Bylo jasné, že se vydáváme na dobrodružství do klubu Candyshop, erotického masážního salonu exhibujícího jemnou divokost rozmanitých druhů masáží. Sladký obchod, jak svým názvem slibuje, nás vtáhl do světa lákavých dotyků a smyslných pohybů.

Po příchodu jsme byli obklopeni sousedskou atmosférou a palčivým tajemstvím, nicméně bez náznaku neslušnosti. Predikát "discreetní" by nebyl pravděpodobně dostatečný pro popis naší prvotní zkušenosti s tímto nebem stejně šťastných návštěvníků jako jsme byli my. Zeptáte-li se, jak vše začalo a čím byly zasypány naše myšlenky, vše je zde: Maiselova 12 v Praze, adresní bod, který tvrdí, že je domovem této unikátní masážní oázy.

Podmanivá zkušenost: Erotická masáž

Rychle stačí jen rozkliknout jejich webové stránky, Candyshop - Massage.cz, a objeví se vám smyslný svět plný velkého výběru masáží, z nichž každá slibuje osobitou léčbu pro tělo i duši. Kosmonaut z Ostravy i já jsme si pro tento článek vybrali Nuru masáž. A podívejte se, koho jsem si vybral za mou společnici – byla to kráska s názvem Nela. Doporučil bych Nuru masáž, pokud máte rádi dotek, smyslnost a chcete získat hlubší porozumění vztahu mezi tělem a duší.

Masáž Nuru má své kořeny v Japonsku. Je to druh masáže, během které je vaše tělo potaženo speciálním gelovým mazáním z mořských řas a masažní terapeutka používá své tělo k masírování vašeho těla. Toto je velmi intimní masáž plná erotických dotyků, která povzbudí všechny vaše smysly. Nela, má masérka, mi vysvětlila, že klíčem k Nuru je skutečnost, že vaše těla jsou v úzkém a bezprostředním kontaktu, což vytváří jedinečný druh intimity.

Výběr masérky: Kitnějící krásné ženy

Ze všech masérek v Candyshopu je těžké vybrat. Všechny jsou nesmírně krásné, mám na mysli tím doslova angelické bytosti s nebeskými doteky. Věřte mi, nežádostivost zvolit jednu z nich byla stejně obtížná jako zvolit z jednoho kusu belgické čokolády ze stovky různých příchutí. Každá z nich je jedinečná a krásná na svůj vlastní způsob.

A víte co? Každá z nich je stejně profesionální a zručná. Každá dívka má své speciální techniky a skryté triky, které zážitek promění v něco, co můžete považovat za svou vlastní tajnou chvíli slasti. Můj výběr, Nela, byla stejně pohotová jako neodolatelná. Její pevné, ale jemné ruce prozkoumaly každý koutek mého těla, přičemž vždy poskytovala přesnou dávku tlaku a jemnosti potřebnou pro dokonalý zážitek.

Cena za slast: Jak jsem si to užil

Nuru masáž mi připadala jako jemný, divoký tanec. Je to jako když něco, co začíná jako prostý dotek rukou, postupně přerůstá v něco jemného a křehkého, téměř jako taneční kroky. Nela byla na mé tělo pevně přitisknuta, její holé tělo se klouzavě pohybovalo na mém těle. Byla to hříčka nebes, které probouzely všechny mé smysly.

Užíval jsem si každý moment, který byl vyplněný jehlami dotyků, jemných proužků tepla, chladu a všeho mezi tím. Můžete si to také představit jako sondu do romantického vesmíru, plného explozivních hvězdných prachů a blýskajících meteoritů tělesné radosti a euforie. Zkusit to je jako objevit nový, neznámý vesmír nabitý nestvůrnou energií a životní silou.

Po masáži: Úleva a uvolnění

Po masáži jsem se cítil jako bdící v novém těle. Bylo to, jako bych byl znovuzrozený, se všemi svými svaly a nervy plnými čerstvé energie. Cítil jsem, jak se moje tělo naplnilo novou silou, jakoby byl každý můj sval znovu naprogramován na to, aby byl plný života a radosti. Cítil jsem se jako bych získal nový druh svobody, svobody těla a duše v harmonii s touhou a jemností.

Hubert mě po všem pozoroval zpoza okna. Byl to zábavný pohled na mého zvědavého chameleona, který zaslechl každý detail mého prvního dobrodružství v Candyshopu. Usmíval jsem se na něj, zatímco v těch očích bylo vidět, že zážitek byl stejně dojímavý pro něj, i když jen sledoval z dálky.

Závěrečné myšlenky: Proč byste měli navštívit Candyshop

Candyshop je jako palác rozkoše pro každého, kdo se vydá na jeho objevovací cestu. Je to místo, kde budete milováni, žádáni, kde budete cítit radost a smyslnost ve své nejčistší a nejoriginálnější formě. Není to jen o teple rukou na těle, je to o harmonii mezi duší a tělem, o vytváření a prohlubování intimního vztahu mezi vámi a výjimečnou masérkou, kterou si vyberete pro svou dobrodružnou cestu.

Jestliže hledáte osobní, nový a povzbudivý způsob, jak si užít život v jeho největších hloubkách, neváhejte a vydejte se do Candyshopu. Myslím, že každý z nás si zaslouží pochutnat si na této lahodné, vášnivě smyslné zkušenosti a objevit nové roviny svého těla a duše. Směle doporučuji. Běžte a zkuste to. Candyshop vám otevře nové obzory. A podívejte se, možná tam potkáte mě a Huberta, zvědavého chameleona z Ostravy. Budeme tam, budeme se smát, budeme si užívat, budeme se těšit na další dobrodružství v Candyshopu.

Napsat komentář