Nuru masáž: Jak ji začlenit do svého intimního zdraví

Nuru masáž: Jak ji začlenit do svého intimního zdraví
Nuru masáž: Jak ji začlenit do svého intimního zdraví

Co je to Nuru masáž?

Nuru masáž je magický rituál, jehož kořeny sahají přes ocean až do země vycházejícího slunce - do Japonska. Jméno "Nuru" v japonském překladu znamená "kluzký", což je rozhodně příhodné, když zjistíte, že hlavní součástí tohoto typu masáže je speciální gel, vyrobený z mořských řas. Tento gel dodává tělu neskutečný kluz, který umožňuje provádět dechberoucí masážní techniky.

Možná si říkáte: No jo, Dalibore, to je všechno hezké, ale co to má vlastně do činění s mým intimním zdravím? No, přátelé, to je otázka na milion dolarů! A já se uvolím odpovědět - hodně! Ale nechci předbíhat, pojďme to vzít pěkně od začátku.

Proč začlenit Nuru masáž do svého intimního zdraví

Abychom pochopili, proč je Nuru masáž tak užitečná pro naše intimní zdraví, musíme nejprve pochopit, co to intimní zdraví vlastně je. Mnoho lidí si myslí, že intimní zdraví se týká pouze fyzického zdraví našeho těla, ale ve skutečnosti jde o mnohem více. Intimní zdraví zahrnuje také naše emocionální, psychické a sociální pohodlí v souvislosti s naší sexualitou.

Opomíjíme-li fyzickou stránku, Nuru masáž může napomoci zlepšení intimního zdraví i na emocionální a psychické úrovni. Když si dopřejeme takovouto osvěžující a uvolňující proceduru, učíme se být v přítomném okamžiku, učíme se "vypnout". Toto ono podstatné pro naše duševní zdraví a celkovou pohodu, což se následně odráží i na našem intimním zdraví.

Jak probíhá Nuru masáž?

Teď, když už víme, proč je Nuru masáž tak prospěšná pro naše intimní zdraví, pojďme se podívat, jak taková masáž vlastně probíhá.

Nuru masáž začíná příjemnou teplou sprchou, kterou můžeme sdílet s masérkou. Tato sprcha pomáhá relaxovat tělo a mysl a také umožňuje gelu lépe klouzat na pokožce. Poté, co jste se oba osušili, masérka aplikuje speciální Nuru gel na své tělo i na tělo klienta. A začátek masáže? O to se postará masérka. Její tělo klouže po vašem těle v tanci, který stimuluje všechny smysly.

Kde najít vhodné místo pro Nuru masáž

Jasně, teď už vás napadá, kde byste mohli najít vhodné místo, kde byste si mohli vyzkoušet Nuru masáž. Mnoho wellness center a lázní po celé České republice nabízí Nuru masáže jako součást svého menu. Při výběru místa je důležité najít takové, které má profesionální a certifikované maséry a masérky.

Výhody a rizika Nuru masáže

Tak, a teď k tomu nejzajímavějšímu - výhodám a rizikům spojeným s Nuru masáží. Výhod je samozřejmě hromada: zlepšení intimního zdraví, zvýšení sebevědomí, snížení stresu, zlepšení kvality spánku a další.

Rizika související s Nuru masáží jsou naopak velmi nízká. Jedinou skutečností, kterou byste měli zvážit, je možná alergická reakce na Nuru gel. Pokud máte náchylnost k alergiím, je lepší se na složení gelu zeptat předtím, než se do masáže pustíte.

Domácí Nuru masáž

Posledním tématem, o kterém bych chtěl mluvit, je možnost domácí Nuru masáže. Možná jste si řekli, že byste si chtěli tuto masáž vyzkoušet ve svém soukromí. A proč ne? Nuru gel je k dispozici na internetu a na trhu existují i speciální matrace pro Nuru masáže.

Pamatujte ale na jednu věc: Jste-li amatér, držte se základů a nechtějte přeskakovat roky praxe a zkušeností profesionálních masérů. Respektujte své tělo a tělo druhé osoby a hlavně, buďte trpěliví.

Závěr

Doufám, že vám tento článek pomohl pochopit, jak Nuru masáž může zlepšit vaše intimní zdraví. Ať už se rozhodnete vyzkoušet Nuru masáž v profesionálním salonu, nebo doma, pamatujte, že klíčem k úspěšné masáži je respekt a otevřená komunikace se svým partnerem nebo masérkou. Tak proč to nezkusit? Já jsem se rozhodl dát tomu šanci a jsem nadšený z výsledků. A možná vám příště prozradím něco málo z mého prvního zážitku s Nuru masáží. Ale to až příště!

Napsat komentář