Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Úvod

Ochrana osobních údajů a jejich zpracování je klíčovým prvkem pro návštěvníky naší stránky Domácí Erotické Masáže Praha. Na naší stránce si vážíme vašeho soukromí a chápeme důležitost ochrany informací, které nám poskytujete. V následujícím textu bychom vám chtěli poskytnout podrobné informace o tom, jaké osobní údaje sbíráme, jak s nimi nakládáme, jak jsou chráněny a jaké jsou vaše práva v souvislosti se zpracováním vašich osobních údajů.

Osběr a využití osobních údajů

Sběr osobních údajů je prováděn pouze po vašem explicitním souhlasu a tyto údaje jsou využívány způsobem, který byl schválen vaším souhlasem. Jedná se především o kontaktní informace jako jsou e-mail, telefonní číslo nebo adresa bydliště. Tyto údaje využíváme pro zlepšení našich služeb, komunikaci s vámi a pro marketingové účely, jako jsou například nabídky služeb nebo informace o novinkách a akcích našeho salonu. Jsme si vědomi, že ochrana osobních údajů je nedílnou součástí poskytování našich služeb a zavazujeme se k tomu, že jejich zpracování bude probíhat v souladu s platnou legislativou.

Bezpečnost a ochrana údajů

Zajištění bezpečnosti a ochrany osobních údajů považujeme za prioritní a proto věnujeme zvláštní pozornost zabezpečení a ochraně informací, které nám svěřujete. Využíváme širokou škálu bezpečnostních technologií a procedur, aby bylo zajištěno, že vaše údaje jsou chráněny před neoprávněným přístupem, zneužitím, ztrátou nebo poškozením. Důležitá je pro nás transparentnost v procesu zpracování vašich údajů, a proto vás chceme ujistit, že máte nad svými údajů vždy plnou kontrolu.

Práva subjektu údajů

Jako subjekt údajů máte právo vědět, jaké osobní údaje o vás uchováváme, můžete požádat o jejich opravu, aktualizaci, či odstranění. Máte také právo vznést námitky proti zpracování vašich údajů a požadovat omezení jejich zpracování. V případě dotazů nebo požadavků týkajících se vašich údajů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu na [email protected]. Jsme připraveni vám pomoci s jakýmkoliv vaším požadavkem souvisejícím s ochranou a zpracováním vašich osobních údajů.

Kontaktní informace provozovatele

Provozovatelem webu Domácí Erotické Masáže Praha je Radim Šípkovský, jehož kontaktní informace jsou následovné: postal address: Veveří 17, 611 42 Brno, Česká republika. V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek či námitek se na nás můžete obrátit na výše uvedené kontakty.

Napsat komentář