Podmínky používání služby

Podmínky používání služby

Úvodní ustanovení

Vítejte na internetové stránce Domácí Erotické Masáže Praha, která je zaměřena na poskytování informací o masážních salonech a erotických masážích v Praze. Tyto podmínky používání (dále jen 'Podmínky') jsou právně závazné a týkají se všech osob, které navštíví tyto stránky. Při použití služeb webových stránek se uživatel zavazuje dodržovat tyto Podmínky. Stránka si vyhrazuje právo tyto Podmínky kdykoliv aktualizovat či modifikovat, přičemž každá taková změna je účinná ihned po jejím zveřejnění na stránkách.

Služby poskytované stránkou

Domácí Erotické Masáže Praha poskytuje uživatelům informace o erotických masážních salonech, druzích erotických masáží a další související informace. Tento obsah je poskytován pouze za účelem informování a inspirace, a není žádným způsobem nabídkou k nákupu služeb. Uživatelé si prostřednictvím našeho webu mohou vyhledat salon, který odpovídá jejich preferencím, nicméně každý masážní salon je samostatný subjekt a podmínky služeb se mohou lišit.

Intelektuální vlastnictví

Veškerý obsah stránek, včetně textů, grafiky, log, fotografií a jiných vizuálních materiálů, je chráněno autorskými právy a je majetkem Radima Šípkovského nebo jeho licencodárců. Je zakázáno jakékoliv kopírování, rozšiřování, vysílání nebo jiné užití obsahu stránek bez předchozího písemného souhlasu vlastníka práv.

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. K ochraně osobních údajů přistupujeme podle platných právních předpisů České republiky a Evropské unie. Veškeré shromažďované informace jsou používány v souladu s naší zásadou ochrany osobních údajů. Pro více informací o tom, jak chráníme Vaše osobní údaje, se prosím obraťte na vlastníka stránky pomocí e-mailu na adrese [email protected].

Kontaktní informace majitele stránky

V případě jakýchkoli dotazů nebo požadavků v souvislosti s Podmínkami služby nebo službami či obsahem stránky se prosím obraťte na majitele stránky Radima Šípkovského. Kontaktní informace jsou následující: Radim Šípkovský, Veveří 17, 611 42 Brno, Česká republika, e-mail: [email protected].

Napsat komentář