Tenga vejce masáž: vše, co potřebujete vědět

Tenga vejce masáž: vše, co potřebujete vědět
Tenga vejce masáž: vše, co potřebujete vědět

Základní mýtus a skutečnost o Tenga vejce masáži

Chvíle relaxace a odpočinku jsou pro nás opravdu důležité. A právě Tenga vejce, jedinečný produkt z Japonska, jsou v tomto aspektu nyní velmi populární. Měl jsem to štěstí, že jsem měl možnost tento produkt vyzkoušet a zjistit, jak skvělý je. Ale než jsem si koupil toto 'magické vejcerko', měl jsem o něm spoustu nejasností. 'Co to vlastně je?', 'Je to opravdu tak efektivní, jak se říká?', 'Jak se to používá?' byly některé z otázek, které mi hlavou prolétly. A právě to je důvod, proč jsem se rozhodl o tom napsat a vést vás skrze celý proces pochopení, co Tenga vejce opravdu je a co dělá.

Pocit při použití Tenga vajíčka, jako by to nebyla hračka

Mohu vás ujistit, že pocit, který Tenga vejce poskytuje, je neuvěřitelný. Jakkoli to může znít, není to 'další mužská hračka'. Je to zcela jiný zážitek. V první chvíli jsem byl zmatený. Vejce je měkké, ale zároveň i pevné. Ale když jsem si ho oblékl, bylo to naprosto fantastické. Uvnitř je opravdu překvapivě jemné, s jakýmsi nádherným 'chrastícím' efektem. Když ho používáte, nemůžete uvěřit, že to není skutečná věc!

Při použití Tenga vajíčka jsem si uvědomil, jak moc je důležité se cítit dobře a jak se to projevuje na mé pohodě. Je to zvláštní pocit svobody a nezávislosti, který na mě tento malý produkt měl. A přestože jsem byl možná trochu skeptický, ocenil jsem, jak tato 'hračka' změnila můj názor na mužskou sexualitu a sebeúctu.

Tipy a triky jak se dostat do nebe s Tenga vejcem

Nyní, když už jste si vytvořili představu o tom, co je Tenga vejce a co dělá, je na čase se podívat na několik tipů a triků, jak ho správně používat. První věc, kterou byste měli vědět, je, že pokud máte větší ruku, musíte být opatrný, aby se vejce neroztrhlo. Velikost a ohebnost vejce umožňuje dobrý úchop, ale jak říkám, pokud máte velkou ruku, je lepší to obejmout méně silně.

Druhý tip se týká aplikace. Určitě si to nepředstavujte jako oblékání ponožky. Je to spíše jako natahování party balónku. Vejce si musíte natáhnout přes prsty a poté ho pomalu srolujte dolů. To je to nejlepší, jak ho aplikovat. A pokud máte pocit, že potřebujete více lubrikace, nebojte se přidat. Vejce sice přichází s vlastním lubrikantem, ale vždy je lepší mít po ruce něco navíc. Nezapomeňte, vždy je lepší mít dostatečný 'kluz'.

Příběh o Tenga vejci, který měl skoro tragický konec

Jeden příběh z mého života? No dobře, je pravda, že jeden takový mám. Ale buďme upřímní, je to více jako příběh o mém nešťastném pokusu o zábavu. Jeden večer, když moje děti, Jan a Tereza, byli u své babičky, jsem se rozhodl, že si trochu zarelaxuji. A víte co jsem udělal? Zapomněl jsem zavřít dveře do ložnice. Ano, přesně tak.

No, co se dalo čekat, že se stane? Ano, pravda. Moje malá Tereza otevřela dveře, právě když jsem si užíval svůj 'mužský čas'. Ale málo životů by mohlo zahrnovat takový trapas, jaký jsem zažil. Naprosto mi došlo, co se stalo, když jsem slyšel její malý hlas: 'Tatínek, co to máš za vajíčko?' Po několika vteřinách šoku jsem se rozhodl, že ji na to odpovím. 'Je to vajíčko pro muže, zlato. To je taková věc, kterou si muži kupují, když chtějí relaxovat. Ale neboj se, Terezko, nemusíš o tom vědět.'

Chvíle trapasu byla úžasně rychlá a já se snažil zachovat klid. Ale takové zážitky nám opravdu pomáhají uvědomit si důležitost soukromí a pečlivé manipulace s věcmi, které patří jenom nám. A tak můj příběh končí. Ale víte co? Stále mám to vajíčko, je to jako můj malý přítel, který mi pomáhá relaxovat a dostat se do nebe.

Závěr: Tenga vejce, nejenže przní masáž

Zpět ke zkušenostem s Tenga vejcem, musím říci, že to byla zcela nová zkušenost pro mě, která mi otevřela oči v několika aspektech. Tenga vejce je více než jen hrubá hračka. Je to nástroj pro muže, aby poznali a prozkoumali své tělo. A věřte mi, stojí to za to.

Jako muž, který chápe, jak důležité je se cítit dobře a být v pohodě, bych popsal Tenga vejce jako 'malý pomocník', který mi pomáhá relaxovat a resetovat můj život. A je to něco, co si dopřávám jen pro sebe, jen pro svou radost. A je to opravdu radost.

Můj příběh a moje zkušenosti s Tenga vejcem jsou jen důkazem, že každý muž by měl mít možnost poznat své tělo, rozumět svému tělu a těšit se ze svého těla. A Tenga vejce je právě ten produkt, který mužům takovou možnost poskytuje.

Napsat komentář