Nuru masáž: Zážitek, který stojí za to vyzkoušet

Nuru masáž: Zážitek, který stojí za to vyzkoušet
Nuru masáž: Zážitek, který stojí za to vyzkoušet

Co je Nuru masáž?

Dovolte mi, abych vám představil svět, kam vstoupíte v průběhu masáže Nuru. První věc, kterou musíte vědět, je to, co je Nuru masáž. Pro někoho by to mohla být cizí země, ale věřte mi, když říkám, že je to cesta, kterou stojí za to podniknout. Nemyslím na doslovnou cestu, ale spíše na cestu do hlubin vašeho těla a mysli.

Nuru masáž pochází z Japonska a je to druh smyslné masáže, který využívá speciálního typu gelu, který je mazlavý a hladký, často se nazývá 'Nuru gel'. Tato technika je mnohem starší než já nebo vy, je to tisíciletí tradice, která se přenáší z generace na generaci. Používá komplexní prstoklad a techniky těla, aby otevřela energii a uvolnila napětí ve vašem těle. Věřte mi, po Nuru masáži se budete cítit jako nový člověk.

Proč vyzkoušet Nuru masáž?

Máte někdy těžký den a všechno co chcete, je najít úlevu, ale nemáte ponětí, jak? Nuru masáž je přesně to, co potřebujete. Ale proč byste měli zkoušet Nuru masáž? Odpověď je jednoduchá. Protože to funguje! A doslova vás to může změnit. Helena, má drahá polovička, vždycky říká, že jsem po Nuru masáži v lepší náladě.

Ale vážně, nejenže poskytuje skvělou úlevu od stresu a napětí, ale také to může vylepšit váš sexuální život tím, že zlepší citlivost a prohloubí intimní propojení. Není to však jen o sexu, je to o uvolnění a sebeobjevování. Pokud jde o mě, neměl jsem odvahu vyzkoušet Nuru masáž do teď. Ale co když vám řeknu, že to byl jeden z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělal?

Jak se připravit na Nuru masáž?

Stejně jako u jakékoliv jiné dobrodružství, je také důležité se na Nuru masáž řádně připravit. Mnozí by možná mohli myslet, že příprava na masáž Nuru je komplikovaná, ale opak je pravdou. Prvním krokem je vytvoření uvolněné atmosféry. Vyčistěte si hlavu od všech myšlenek a soustřeďte se na sebe. Zkuste relaxační hudbu, vonné svíčky nebo aromaterapii pro další uklidnění.

Držím při tom svého oblíbeného psa, Rexe. To mě uklidňuje. Přemýšlím o tom, jak ho hladím a jak se jeho srst cítí pod mými prsty. A pak v mé mysli přechází na tu hladkou texturu Nuru gelu. To je taková malá vtipná meditace, kterou dělám před každou masáží Nunru. Také si dopředu připravím ručníky a nebojte se použít plastový prostěradlo, jelikož Nuru gel může být dost kluzký.

Kde si Nuru masáž můžete vyzkoušet?

Můžete se rozhodnout a vyzkoušet Nuru masáž ve specializovaném salonu nebo doma. Je důležité, aby byla masérka zkušená a profesionální, je to totiž pro mě i pro Helenu velmi důležité. Máme několik oblíbených salonů, kde se cítíme dobře. Ale upřímně, nikdy nevím, jestli to je díky masáži nebo díky příjemnému personálu.

Pokud se cítíte dobrodružně a chcete zažít Nuru masáž doma, můžete zakoupit Nuru gel a zkusit to se svým partnerem. Takto to funguje i pro mě a Helenu. Ale nezapomeňte, že to je o vzájemnosti a tělesné komunikaci, nikoli jen o technice, tak buďte vždy citliví na potřeby svého partnera.

Nuru masáž a její efekty na tělo a mysl

Nuru masáž je známa svými pozitivními účinky na naše tělo i mysl. Na fyzické úrovni pomáhá uvolnit napětí ve svalů, zlepšuje krevní oběh a detoxikuje tělo. Ale to není vše, Nuru masáž má také hluboké psychické účinky. Pomáhá nám vyrovnat se se stresem, zklidňuje naše myšlenky a otevírá nám cestu k hlubší seberealizaci.

Je to běžné, že se může objevit široká škála emocí, takže je důležité vzít si čas na zpracování těchto pocitů po masáži. Možná si také všimnete značného vzrůstu v energetické hladině. Toto je zásadní pohyb energie v těle, který nás obecně činí šťastnějšími a více vycentrovanými.

Na závěr

Nuru masáž je pro mě a Helenu velmi důležitá kvůli jejím blahodárným účinkům na naše tělo i mysl. Bez Nuru masáže by byl náš život o něco méně šťastný. Tak ještě jednou, zažijte to cestou Nuru masáže, zasloužíte si to! Pokud máte možnost, vyzkoušejte to, nebojte se objevování nových věcí a žádný stres, všechny tyto myšlenky a pocity budou mít smysl.

Nenechte se odradit tím, že jste nestihli přesně všechno, co jste chtěli. Někdy je cesta stejně důležitá jak cíl. A tak, jako jsem vám již řekl, Nuru masáž je více než jen cesta, je to skvělý zážitek. A doufám, že vás tento průvodce inspiruje k tomu, abyste vyzkoušeli Nuru masáž. Těším se na vaše příběhy a zkušenosti s Nuru masáží. Díky vám všem a užívejte si život s Nuru masáží!

Napsat komentář