Relaxační masáže v pohodlí Vašeho domova

- relaxace, uvolnění, NE však erotické služby
 

Úvod

Nabídka služeb

Ceník

Pracovní doba

Kontakt

O mně

Proč mobilní masér?

Masážní oleje

Fotogalerie

Kniha návštěv

Bolest zad

 

 

 

 

 

Amma masáž v sedě

Amma masáž pochází z Japonska znamená v přibližném překladu „uklidňovat rukama“. Žádné oleje, žádné svlékání. Ideální relaxace do kanceláří, na párty, na víkendové akce, ale i na doma.Toto terapeutické umění vychází z tradiční japonské akupresury, ale praktikuje se v moderní podobě. Je to spojení východní filosofie práce s tělem se současnými moderními požadavky na rychlou regeneraci člověka.

Masáží vsedě dokážete uvolnit ztuhlé svaly a navodit pocit relaxace díky rytmickým a účinným hmatům, které masér vykonává. Masáž vsedě je v zahraničí velmi oblíbená. Namasírujete takto záda, šíji, ruce a částečně i nohy, je to rychlá úleva svalům a psychice.

Masíruje se přes oblečení a na speciální židli, proto se dá masírovat prakticky kdekoliv. Speciální židle je neuvěřitelně pohodlná, všechny končetiny a potřebné partie jsou dokonale zafixované a svaly uvolněné, neméně než při masáži vleže. Amma masáž probíhá na speciální židli tzv. klekačce po dobu 15-20 minut, kdy klient je zcela oblečen a zaujímá pohodlnou polohu vsedě. Stimulací řady bodů podle meridiánů na zádech, šíji, pažích, rukou, bocích a na hlavě je klient postupně uvolňován a zároveň nabíjen novou energií.

Masáž je vhodná pro:

  •  těhotné

  •  osoby, které nevydrží nebo nemohou dlouho ležet na břiše

  •  starší osoby

  •  masáže prováděné u zákazníků na pracovišti (např. v kanceláří)

  •  ale i ostatní k uvolnění zad a šíje

Všechny služby zde nabízené jsou neerotického charakteru !