Relaxační masáže v pohodlí Vašeho domova

- relaxace, uvolnění, NE však erotické služby
 

Úvod

Nabídka služeb

Ceník

Pracovní doba

Kontakt

O mně

Proč mobilní masér?

Masážní oleje

Fotogalerie

Kniha návštěv

Bolest zad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masážní oleje

Můžete si vybrat, při které vůni by jste rádi relaxovali. V nabídce mám tyto oleje:

Medový olej

Medový olej je vhodný zejména k detoxikační a regenerační masáži. Masáž prováděná tímto olejem celkově zlepšuje stav organismu, odstraňuje toxiny z těla a projevy stresu. Med má vynikající detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné škodliviny. Obsahuje slunečnicový olej, olivový olej, med.

Čokoládový olej

Má stimulační účinky, používá se proti celulitidě a má krásnou sladkou čokoládovou vůni. Nemusíte se bát, že by jste potom byli hnědý. Během masírování se olej vsákne do kůže a zbytek se setře. Kůže vydrží vonět 12 hodin a nebo do umytí. Obsahuje slunečnicový a mandlový olej, avokádový olej, kakaové boby, vitamín E. Tento olej pochází z Itálie.

Ajurvédský olej Kapha

Nejčistší sezamový olej, vitamin E a vyvážená přírodní vonná kompozice zaručuje velice jemnou masáž. Přípravek je mírně hřejivý díky zázvorovému oleji a zároveň působí povzbuzujícím a posilujícím efektem. Bergamotový a citrónový olej pozitivně ovlivňuje lymfatické a oběhové cesty. Obsah:uje sezamový olej, mandlový olej, horčicový olej, extrakt z indické dule, arália, rozmarín, amla, šalvěj, kurkuma, mořské řasy, výtažky z kopřivy, kořen šafránu planého, zázvor, esenciální oleje.

 

Levandulový olej

Zklidňuje, snižuje krevní tlak, pomáhá při bolestech a emočních obtíží. Dobré na nespavost. Zjemňuje pokožku. Obsahuje levandulový olej, jojobový a mandlový olej.

 

Třezalkový olej

Používá se pro hodně suchou pleť. Tento olej má hojivé účinky na spáleniny od slunce, na ekzémy a proleženiny. Olej je vhodný hlavně při ošetření Dornovou metodou. Pomáhá uvolnit svaly a působí na bolesti zad a svalů. Obsahuje sojový olej, extrakt z květů třezalky tečkované, vitamín E. Po masáži tímto olejem se doporučuje neslunit se.

 

Olej s citronovou trávou

Osvěžující, povzbuzuje při dlouhodobém zatížení, má příznivé účinky při léčení výronů, otoků a pohmožděnin, napomáhá koncentraci.

 

Cannabis masážní olej

Pro uvolnění od stresu, únavy. Je na revmatické a svalové bolesti, působí proti nespavosti, depresi a únavě. Je vhodné i pro masáž dětí. Z konopného a slunečnicového oleje, s levandulí, červený pomeranč.

Olej s aloe vera

Pro hydrataci velmi suché pokožky, je dobrý i pro alergiky. Má blahodárný vliv na pokožku, zklidňuje její podráždění, zmírňuje svědění, pálení, otoky, bolesti, usnadňuje a zrychluje hojení ran a popálenin, zrychluje regeneraci organismu.

Protistresový olej

Je to čakrární olej, na posílení 6. čakry. Pro vyrovnání psychiky s vysokou stresovou zátěží, zklidňují emoce a pomáhají vnést klid do těla i duše. Uvolňuje stres a bolesti hlavy z přepracovanosti nebo z příliš velké zodpovědnosti a strachu z nezvládnutelné  nebo těžké situace. Výrazně zklidňuje mysl. Obsahuje oleje z pomeranče, levandule, citronu a rozmarýnu.

Olej sebeuvědomění

Čakrární olej na posílení 1. čakry. Dodává vitální energii, oheň, lásku a radost z fyzična. Působí jako energetikum. Podporuje kreativitu a dostatek energie pro práci. Obsahuje oleje z patchouli, pomeranče, růže a geranium.

 

Všechny, služby zde nabízené, jsou neerotického charakteru !