Relaxační masáže v pohodlí Vašeho domova

- relaxace, uvolnění, NE však erotické služby
 

Úvod

Nabídka služeb

Ceník

Pracovní doba

Kontakt

O mně

Proč mobilní masér?

Masážní oleje

Fotogalerie

Kniha návštěv

Bolest zad

 

 

 

 

 

 

 

 

Proč mobilní masér?

Přečtěte si, v čem jsou výhody mobilní masérky a jak si odpočinout a relaxovat u Vás doma

Bolí Vás záda? Jste pořád v pracovním shonu? Jen přijdete z práce a už abyste vařili, uklízeli a už ani na ten odpočinek nemáte sil? Dopřejte si těchto služeb!

Mobilní masérka přijede až k Vám domů. Vše potřebné přiveze sebou a Vy si už jen lehnete na masérské lehátko a necháte se hýčkat.

Jestliže se neradi někde svlékáte, tak i pro tuto situace mám pro Vás řešení. Mohu přijet se speciální masérskou židlí, na které se dá masírovat přes oblečení. Vše pro Vaše pohodlí.

Pokud máte děti a nemá je kdo pohlídat, nemáte díky tomu ani šanci se dostat do nějakého masérského salónu, toto je Vaše příležitost. Jen co děti uložíte a nebo zatím co si budou hrát, si můžete dopřát masáží od mobilní masérky.

Máte spoustu práce, málo času, končíte v práci později a pak už se Vám nikam nechce? I pro Vás je mobilní masérka výhodou. Nemusíte nikam chodit, masérka přijede, užijete si relaxaci při masáži a i po tom co masérka odjede můžete relaxovat.

Někdo ve Vašem okolí bude slavit narozeniny, svátek a nebo máte výročí? Můžete využít dárkového poukazu. Každý přeje hodně zdraví a pohody do života, tak kousek té pohody můžete darovat.

Pár poznámek pro Vás ...

Váš momentální zdravotní stav vždy konzultujte s masérem! Masér patří podle zákonů EU k nižšímu zdravotnímu personálu, a proto se na něj vztahuje lékařské tajemství. Proto prosím svému masérovi důvěřujte, jde o Vaše zdraví!!!!    

Masáž je pro tělo velice příjemná a zdravá činnost. Zároveň je to však pro tělo určitá zátěží a proto se po masáži doporučuje: Dodržovat pitný režim. Udržovat tělo v teple. Nevykonávat žádnou fyzickou námahu, kterou bychom tělo opět zatížili !!!! Druhý den se může po masáži objevit bolest, která bývá přirozená a spíše příjemná. Pokud Vás bolí tělo tak, že se nemůžete pohnout, bylo něco špatně. Proto u svých klientů vyžaduji zpětnou vazbu, přes kterou se dozvím, jak se po masáži cítíte!!!!

Kdy nechodit na masáž - Kontraindikace
- hore
čnaté, infekční, akutní zánětlivé onemocně
- stav vyžadující klid na l
ůžku
- celkové t
ělesné vyčerpání
- bezprost
ředně po jídle
- závažné krvácivé stavy
- vytvo
řené nádorové onemocně
- onemocn
ění dutiny břišní
- poran
ění dutiny břišní
- opilost, pod vlivem psychotropních drog, akutní psychózy


P
ři masáži se z těla uvolňují toxické látky, proto je nutné po masáži a následující dny dodržovat pitný režim a vypít minimálně 2,5 l tekutin (čaj, voda, minerálka)

 

Všechny služby zde nabízené jsou neerotického charakteru !